III Koszty dostawy 

Jeżeli wszystkie wybrane produkty są dostępne Zamówienia są realizowane i wysyłane w ciągu 24h od chwili zakupu w dni robocze (lub zaksięgowania wpłaty w zamówieniach o tej formie płatności), z wyłączeniem sobót i dni w których sklep jest zamknięty. Okres realizacji zamówienia nie uwzględnia czasu dostawy, który jest uzależniony od wybranego przez Klienta sposobu dostawy.

  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się niezwłocznie po skompletowaniu zamówienia.
  • Koszty dostawy zamówionych towarów zostaną automatycznie wyliczone w momencie składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu dostawy. Koszty przesyłki pokrywane są przez Kupującego.
  • Dostawy na terenie Otwocka i okolic realizowane są za pośrednictwem kurierów www.sport-tour.pl. Dostawy w pozostałych strefach realizowane są przez Pocztę Polską lub wynajętą firmę kurierską.
  • Przewidywany czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi od 1 do 5 dni roboczych od momentu  odebrania przesyłki przez firmę kurierską ze sklepu.
  • W wypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem dostawy w wybranym przedziale godzinowym, zamówienie nie zostanie zrealizowane a Klient zostanie obciążony kosztami transportu nie zrealizowanego zamówienia.
  • W przypadku Zamówień dostarczanych przez firmę kurierską Klient jest zobowiązany w obecności spedytora (dostarczyciela), sprawdzić stan produktu i jego zgodność z zamówieniem. Jeżeli Kupujący stwierdzi uszkodzenie opakowania, a po otwarciu również przedmiotu lub brak produktu wskazanego w zamówieniu zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny dostępny u spedytora podpisany przez obie strony. Po otrzymaniu wyjaśnienia od przedstawiciela dostawcy (firmy kurierskiej), Sprzedawca kontaktuje się z Klientem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki Towaru lub anulowania Zamówienia i zwrotu gotówki

IV Płatności

www.sport-tour.pl płatność za zakupy i dostawę można dokonywać w następujący sposób:

  • Gotówką (dla dostaw realizowanych przez Kuriera www.sport-tour.pl oraz przy odbiorze przesyłki kurierskiej z zakupionym towarem za pobraniem.) – należność należy przekazać kurierowi przy odbiorze zakupów oraz przy zamówieniach z odbiorem osobistym w siedzibie Sklepu.
  • Za pobraniem.
  • Przelewem bankowym – przelew należy wysłać na konto wskazane na stronie sklepu. www.sport-tour.pl rozpocznie procedurę realizacji zamówienia po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia wraz z kwotą dostawy. Na przelewie w polu tytułem prosimy podać numer zamówienia. Czas na dokonanie przelewu 5 dni roboczych.

V Prawo odstąpienia od umowy

  • Na mocy Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827) konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez poinformowanie Sklepu o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy przez wysłanie pisemnego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty odbioru Towaru na adres Sport-tour s.c. ul. Poniatowskiego 1, 05-400 Otwock lub na adres mailowy sklep@sport-tour.pl.

Zwracany Towar prosimy bezpiecznie zapakować oraz odesłać kompletny, bez śladów użytkowania z dołączonym oryginałem dokumentu sprzedaży, na adres do zwrotu towaru (podany w górze Regulaminu). Zwrot Towaru powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta. Zwrot Towaru odbywa się na koszt Kupującego.

Sklep zwróci konsumentowi cenę sprzedaży Towaru tj. nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w formie przelewu bankowego na wskazane przez Klienta konto.

Prawo do zwrotu towaru nie dotyczy podmiotów gospodarczych. Prawo do zwrotu nie obejmuje Towarów zapisanych na nośnikach w postaci nagrań audio i audio-wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania.